ככל שהחורף מתקרב, הזמן למנגלים בחצר האחורית ומסיבות בריכה מגיע לסיומו. גם באקלים החם יותר, ערבים קרירים ומזג אוויר סוער בדרך כלל משמעם פחות לילות שאתם יכולים ליהנות בהם מהחלל החיצוני שלכם.

 

עם הנוחות של החימום המודרני, בימים אלה אנו הרבה פחות רגישים לתחושת קור סוער שמצנן אותנו עד עצמותינו כמו החורפים לפני 100 שנה. עם זאת, מחסור בוויטמינים בגלל מעט שעות שמש במהלך החורף, כמו גם דיכאון עונתי, הם עדיין דאגות ממשיות מאוד עבור אנשים רבים. חשוב לוודא שאתם נותנים לעצמכם כל הזדמנות לבלות בחיק הטבע וליהנות ממנו, זה המפתח לחיים מאושרים ובריאים.

 

עכשיו זה הזמן המושלם לשקול רעיונות לפרגולה בחצר האחורית שיאפשרו לכם ליהנות בחיק הטבע כל השנה, מעונה לעונה, וכמעט בכל תנאי מזג אוויר.

הגנה מספקת מפני היסודות של הטבע

הוספת פרגולה מאלומיניום לחצר האחורית שלכם היא הדרך המושלמת ליהנות בחיק הטבע בכל עת של השנה. בין אם זה עלים, שלג או גשם שיורדים קלות, פרגולה מאלומיניום או סוכך זרועות מציעים הגנה אידיאלית ויוצרים נקודת אמצע בין להיות בחוץ ובפנים. אלא אם כן יש לכם את הכורסה המושלמת המוצבת מול חלונות מהרצפה עד התקרה, אין זה סביר שתצליחו ליצור את אותו סוג נוף מחדר בתוך הבית שלכם.

 

תארו לעצמכם, הוסיפו פרגולה לדק האחורי שלכם ותיהנו מכוס שוקו חם בלילה קר או שתו מהתה או הקפה שלכם בבוקר מושלג. כך אתם מוגנים מספיק מהאלמנטים של הטבע, אך עדיין יכולים להרגיש שאתם מחוברים אליהם.

הוסיפו בור אש נעים יחד עם הפרגולה שלכם

במיוחד כאשר מזג האוויר נהיה קר יותר, כדאי לשקול להוסיף פטיו עם בור אש ופרגולה. פרגולה מספקת מספיק חום ומעט אווירה נעימה, ועם אח היא גם תחמם אתכם היטב במהלך חודשי החורף ותספק לכם את האפשרות לפעילויות לאורך כל הקיץ.

 

סוגים מסוימים של בורות אש ידרשו תשתית על מנת להתקין אותם, בעוד שאחרים יכולים להיות מחוברים ולעבוד על עץ או פחם, מה שהופך אותם לקלים להזזה ממקום למקום. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע כדי לבצע את הבחירה הטובה ביותר לבית ולצרכים שלכם.

טלוויזיה בחוץ כדי למקסם את ההנאה

עם הסתיו והחורף מגיעה עונת הכדורגל. על ידי התקנת טלוויזיה בפרגולה שלכם, תוכלו לנצל את אותן שעות אחר הצהריים של הסתיו והחורף על ידי צפייה במשחק בחצר האחורית. נשימה של אוויר צח ואפילו קצת אור שמש תגרום לשעות הצפייה במשחק הגדול להרגיש הרבה יותר מרעננות בהשוואה לישיבה על הספה בבית.

 

ישנן דרכים רבות להוסיף טלוויזיה בדיסקרטיות לחלל החצר האחורית שלכם, מה שהופך אותה לנגישה ונוחה כשאתם רוצים לצפות בה ומוצפנת כשאינכם משתמשים בה. הגודל כאן הוא בהחלט עניין של העדפה אישית. טלוויזיה קטנה עשויה להיות מושלמת עבור חלק ואילו אחרים עשויים להעריך יותר מסך גדול או אפילו מקרן מלא.

מאמר זה נכתב על ידי https://www.alum-haifa.co.il/