אופניים 

לפני רכישת אופניים חדשים, אתה תמיד רוצה לבדוק את זה ולוודא ש"המידה והמתאימים ", הסבירה לקתפלינגר קתרין קאריק ג'יאניני, מאמנת מוסמכת לאופניים וטריאתלון.

 

חוץ מזה, לא פעם אופניים דורשים תיקונים, ואלה הרבה יותר קלים לבצע – ובאחריות, לא פחות – כאשר הרכישה נרכשה אצל קמעונאי מקומי.

 

תוצרת טרייה

שירותי משלוחי מכולת מקוונים מפתים בנוחיותם ובחוסר המאמץ שלהם, אך כאשר אתם מזמינים אוכל מתכלה ברשת, אתם מסתכנים בסופו של דבר עם פירות חבולים וירקות נבולים. אם אכפת לך מאיכות התוצרת שלך, שווה כמה דקות נוספות לחנות כדי לתפוס את מה שאתה צריך.

 

שמלות חתונה

שמלת הכלה שלך היא השמלה החשובה ביותר שתלבש אי פעם, ולכן תרצה לוודא שהיא מתאימה למסגרת שלך בצורה מושלמת לפני שתבצע רכישה סופית. רכישת שמלות כלה מקוונות אלה נכשלת מדברות בעד עצמן.

 

תרופות

למרות שזה עשוי להיות מפתה לחסוך כמה דולרים על ידי הזמנת התרופות שלך באמצעות שירות מקוון, לעולם אל תעשה זאת אלא אם כן תהיה לך אישור של הרופא שלך. על פי ארגון הבריאות העולמי (WHO), יותר מ -50% מרכישות התרופות שנעשו באופן מקוון אינן מזויפות, ולעתים קרובות הם מכילים מרכיבים לא בטוחים, כמו קיר גבס וחומצה בורית.

 

חוץ מזה, קארל פייבלקורן, דיקן עמית בכיר בבית הספר לרוקחות ומדעי התרופות של אוניברסיטת באפלו, ציין כי על ידי כך שתעבור באופן אישי לקבל את המרשמים שלך, תוכל לעבוד עם רוקחים מיומנים ש"נמצאים שם כדי לדון בתרופות שלך פנים אל פנים. . "

 

להבדיל מתרופות, ניתן לרכוש תוספי תזונה ומוצרי בריאות באינטרנט באתרים כמו IHERB. 

תוכלו גם למצוא קופון IHERB שיספק לכם הנחה של עד 15%.

 

רכישת חזיות באינטרנט מהווה סיכון, מכיוון שלכל בגד תחתון יש התאמה ספציפית שניתן לקבוע רק באופן אישי.

 

מחקר אחד שנערך על יותר מ -1.3 מיליון ביקורות לקוחות בתעשיית המסחר האלקטרוני האופנה מצא כי כמה מהמילים הנפוצות ביותר בביקורות מקוונות הן "גודל", "התאמה" ו"איכות ". פירוש הדבר שרוב האנשים שבסופו של דבר קונים ברשת מופתעים לטובה או מאוכזבים באופן לא מפתיע מהתאמת הרכישה שלהם.

 

משקפי שמש

אלא אם כן ניסית את הזוג שאתה קונה, רכישת משקפי שמש באינטרנט היא סיכון שלא כדאי לקחת. אם הגוונים שלך מגיעים בדואר ומתברר שאתה שונא את איך שהם נראים או מרגישים, אז אתה תקוע להחזיר אותם (אם זו בכלל אפשרות).