מה שלא ידעת על ניחוחות לנשים

בספרה, The Fragrance Bible, מציעה וונדי קמפבל שמי קולון הם סוג הניחוח הפופולרי ביותר בקרב גברים. לעומת זאת, היא מזכירה שנשים מעדיפות בושם.

כמה חברות בושם התמקדו ביצירת ניחוח נינוח ולביש ממש כמו בושם. חלק מבשמים אלה הצליחו לייצר ניחוח הניתן ללבוש על ידי שני המינים.

הבשמים הפופולריים ביותר לנשים כוללים: Angel by Thierry Mugler, Dolce & Gabbana Light Blue, Versace Bright Crystal ו- Gucci Flora di Roma

כיצד לבחור את הבושם הנכון או ללבוש ניחוח משלך כל היום כל יום

אז יש לך שמפו חדש, קרם פנים חדש ובושם חדש. אתה מוכן להתחיל את היום בניחוח הנכון, אך אינך בטוחה איזה בושם לבחור. הנה כמה טיפים שעשויים לעזור לך!

– חשוב לזכור שלכל אדם יש חוש ריח שונה. אז עדיף לנסות כמה ניחוחות שונים לפני שמחליטים על אחד. לדוגמה, אם את אוהבת ריחות פרחוניים, בדוק כמה בשמים פרחוניים לפני שתבחרי אחד מהם.

– חשוב גם לדעת איזה מצב רוח את רוצה שהניחוח שלך יעורר בעת לבישתו. אם את רוצה משהו קליל ומרענן אז לך על משהו של הדרים כמו לימון או תפוז כי הוא יתן את הרושם הזה כשהוא נלבש.

מדוע יותר ויותר אנשים משתמשים בבושם מותאם אישית כשהם יכולים פשוט לקנות אותו

עם הפופולריות הגוברת של ניחוחות אומנותיים, אין זה נדיר לראות אנשים קונים ריח מותאם אישית משלהם בבית מאשר לקנות אותו מחנות.

למרות שיש כמה חסרונות לגישה זו, מגמה זו מראה שאנשים מתעניינים יותר בניחוח ייחודי משלהם.

הרבה חברות מציעות ליצור שמני ניחוח בהתאמה אישית ללקוחות שלהם. למרות שהתהליך עשוי להיות זמן רב ויקר, ישנם מספר יתרונות לשימוש בשמנים אלה. ראשית, אתה יודע בדיוק אילו מרכיבים נכנסים לבושם שלך וכמה זה עולה לך מראש. שנית, יש לך שליטה על העוצמה והריח של הניחוח שלך.

היתרונות והחסרונות של בושם ספריי או רול און

יש יתרונות וחסרונות לרסס בושם או בושם רול און. נדון ביתרונות ובחסרונות של כל סוג.

היתרונות של בושם ספריי:

– ניתן ליישם ריסוס במהירות באזורים בהם קשה להשתמש בבקבוק בושם מסורתי (כמו מוסקינו בושם לגבר).

– הוא גם מאפשר צדדיות רבה יותר ביישום מכיוון שאתה מסוגל ליישם אותו כאשר אתה קרוב או רחוק מהיעד שלך.

– הריח בדרך כלל הרבה יותר חזק כאשר מורחים אותו בתרסיס מאשר בשימוש בבקבוק, מה שמקל על הנמענים להריח את המוצר דרך דלתות או חלונות סגורים.

חסרונות של בושם ספריי:

– זה לא נייד כמו רול און כיוון שקשה להחזיק את המיכלים, מה שמוביל משתמשים להתקשות לשאת אותם.

מקווים שעזרנו לכם ולמדתם דברים חדשים על ניחוחות בשמים לנשים.