פרגולות הן תכליתיות מאוד בכל מה שקשור לעיצוב שלהן. העץ שממנו מורכבת הפרגולה עשוי להיראות בסיסי במבט ראשון, אך אם יש לכם עין לכך, תוכלו לעצב אותו יפה. מלהניח למטפסים להתעטף על קורות הפרגולה דרך תאורה ועד וילונות תלויים, יש כל כך הרבה מה לעשות עם עיצוב החצר האחורית שלכם כדי להעניק למרחב החיצוני את הזוהר הראוי. עם זאת, חובה לעצב בטוב טעם, אחרת אתם עלולים לגמור עם חצר שאיש לא ירצה לדרוך בה.

 

אנחנו יודעים מה אתם בטח חושבים עכשיו; מה יכול להשתבש בעת עיצוב פרגולה? ובכן, הרבה! אל תלכו שולל מפשטות המשימה. כמו כל פרויקט אחר לשיפוץ בתים, גם פרויקט פרגולה חשמלית הוא מסובך ודורש מחשבה. אם זה לא היה המקרה, לא היו כל כך הרבה מעצבים מיומנים לעיצוב הבית. הרבה יכול להשתבש כשמעצבים פרגולה; אתם יכולים לתלות נורות גדולות שלא מתאימות, או שאתם יכולים לעטוף אותה בוילונות צעקניים מדי.

 

כדי להימנע ממכשולי עיצוב כאלה, החלטנו לתת לכם מדריך לבחירת הוילונות המתאימים לפרגולה שלכם. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על וילונות פרגולה.

חוֹמר

כמובן שהדבר הראשון שעליכם לקחת בחשבון בבחירת וילונות לחצר הבית שלכם הוא הבד. וכדי לעשות זאת, עליכם לדעת אם אתם רוצים פרטיות שמלווה בוילונות עבים או בסביבה הרומנטית שנוצרת על ידי וילונות דקיקים. כדאי לשקול גם את מזג האוויר כדי לבצע את ההחלטה הנכונה. בדרך כלל, וילונות שקופים עובדים הכי טוב עם פרגולות מכיוון שהם אלגנטיים ושומרים על הדק מרווח. כלומר, הם אינם מגבילים את החלל כפי שעושים וילונות עבים יותר. ומה הטעם שיש פינת ישיבה בחוץ כשאתם סוגרים אותה בבד.

מראה

גורם הכרחי נוסף שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת וילונות פרגולה הוא המראה שתרצו ליצור. אם אתם רוצים להוסיף פאר לחצר האחורית שלכם, אתם יכולים לתלות וילונות משי. אבל אם אתה רוצים שהאווירה תהיה נינוחה ומזמינה, כדאי לשקול וילונות שקופים או וילונות כותנה.

צבע

לבסוף, צבע הוילונות של הפרגולה הוא קריטי למראה החלל. מכיוון שפרגולות ממוקמות באזור החיצוני של הבית, הצבע שלהן לא צריך להיות בהיר או כהה מדי מכיוון שזה יסיט את תשומת הלב מהבנייה שהוילונות מנסים להבליט. אתם רוצים שהכוכבת תהיה הפרגולה מאלומיניום ולא הוילונות; לכן, בחרו את הצבע של הוילונות שלכם שמשתלב יפה עם הסביבה במקום להתבלט ולזכות באור הזרקורים.

 

אנו ממליצים לכם ללכת על וילונות שקופים או וילונות תחרה כי לרוב אין צבעים נועזים מדי שיגרמו לכם לרצות לכסות את העיניים.

 

 

זכרו, הרעיון לתלות וילונות בפרגולה שלכם הוא כדי להדגיש אותה ולא את הוילונות עצמם; לפיכך, בחרו תמיד וילונות עדינים למרחב החיצוני שלכם.