1. סכין גילוח

מכונות גילוח מחסניות הן הדרך הפופולרית ביותר לגלוח בימים אלה – והיקרה ביותר. סכין גילוח עולה הרבה פחות לגילוח, ומיידי גילוח רבים נשבעים שזה נותן לך גם גילוח קרוב יותר. גארט פייק, מייסד המספרה No Club Barbrook של ברוקלין, אומר לג'נ ג'ורנל כי סכין גילוח חד קצוות "יתגלח קרוב וחלק יותר מכל מחסנית גילוח בת שלוש או חמישה להבים".

 

כמה זה עולה: אתה יכול לאסוף סכין גילוח בעל דירוג גבוה במחיר של 10 עד 20 דולר באמזון ולשלם בסביבות 10 דולר עבור אספקת להבים שאמורה להימשך שנה. ניתן גם לקנות באתר אייבורי עם קוד קופון.

 

כמה זה יכול לחסוך לך: מחסניות לחברת Fusion5 ProGlide המובילה של ג'ילט עולות 27 $ לחבילה של שמונה. אם כל מחסנית מחזיקה שבועיים עד שלושה שבועות, כפי שמדווחים הסוקרים, מדובר בהוצאה של כ -70 דולר לשנה – יותר מפי שניים מאשר סכין הגילוח והלהבים שלה.

 

  1. מפיות בד

בשנת 2017, הוושינגטון פוסט דיווח כי בני דור המילניום העדיפו להשתמש במגבות נייר כמפיות ארוחת ערב במקום במפיות נייר המועדפות על הדורות המבוגרים. הם אוהבים מגבות נייר כי הם יותר זולים, וזה דבר אחד פחות לקנות.

 

עם זאת, הם יכולים לחסוך עוד יותר על ידי מעבר לאלטרנטיבה מיושנת: מפיות בד. סט מפיות בד יכול להחזיק שנים, והכביסה הנוספת שהם יוצרים היא מינימלית. אם תכבס את המפיות שלך אחרי כל ארוחה, תעשה כ -10 כביסות נוספות בשנה; אם תעשה שימוש חוזר באותה מפית למספר ארוחות, תוכל לחתוך אותה לשתי עומסים.

 

כמה זה עולה: אתה יכול לאסוף סט של עשרות מפיות בד תמורת כ -14 דולר באמזון. הכביסה הנוספת שהם יוצרים מוסיפה בין 0.36 ל -11.80 דולר בשנה לעלות שלהם על סמך חישובים של ארגון יעילות האנרגיה הצרכנית ClearlyEnergy.

 

כמה זה יכול לחסוך לכם: משפחה בת ארבע נפשות שמשתמשת במפיות נייר בכל ארוחה עוברת 4,380 מפיות בשנה. בערך 13 $ לחבילה של 200 מפיות, זה מסתכם בכמעט 285 $ לשנה. גם אם הם עוברים למגבות נייר כמו אלפי שנים רבות, הם עדיין היו משלמים כ -0.017 דולר ליריעה, או 74 דולר לשנה.

 

המשמעות היא שערכת מפיות בד בסך 14 $ תוכל לחסוך למשפחה הזו בין 60 $ ליותר מ -250 $ בשנה אחת. והם ימשיכו לעשות את אותה העבודה במשך שנים רבות.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://nau.co.il/