אם אי פעם הרגשתם מעט חסרי ביטחון לגבי גניבת המידע שלכם – בין אם זה מספר הביטוח הלאומי, פרטי חשבון הבנק, כרטיס האשראי או פרטים אישיים רגישים שלכם – אתם לא לבד. העדיפות העליונה היא לוודא שהמידע הכספי האישי שלכם נשמר מוגן ומאובטח. לכן אנו מוודאים שהארנקים שלנו חוסמים RFID לחלוטין. אנו שואפים לאפשר לכם שקט נפשי בכל הנוגע לאופן שבו אתם נושאים את הכרטיסים שלכם. אבל כמובן, לא כולם יודעים או אפילו לא שמעו על RFID או על ההשלכות השליליות האפשריות שלו.

RFID: מה זה ולמה אתם נמצאים בסיכון

אז מה זה בעצם RFID? בשלוש מילים: זיהוי תדרי רדיו. RFID מתייחס לאופן שבו אנשים – לא האקרים מנוסים, אלא אנשים רגילים – יכולים לגשת למידע של כרטיס האשראי שלכם באמצעות סורק חוקי לחלוטין תוך שהם עומדים במרחק מטרים ספורים מכם. ניתן לקנות סורקים אלה בחנויות אלקטרוניקה, ובחלק מהסמארטפונים יש אפילו את אותה הטכנולוגיה כמו לסורק. אינכם צריכים להוציא כרטיסים או להיחשף על מנת שסריקה זו תתבצע.

 

זו הסיבה שאנו מספקים ארנקים לגבר עם הגנת RFID מלאה. יש שיגידו שתאי הארנק או עטיפת הכרטיסים בכמה שכבות של נייר יספקו את אותה רמה של הגנה – ולמרות שזה יכול להיות נכון, כל עוד יש לכם מספיק שכבות, אף אחד לא רוצה לרפד את הארנק שלו שלא לצורך. הארנקים שלנו מספקים לכם שקט נפשי מלא בכל הנוגע לסיכון בסריקת RFID.

אפשר עדיין להשתמש בארנק RFID כדי להחזיק כרטיסי ACCESS או PROXIMITY?

שאלה שאנו נשאלים לעיתים קרובות. התשובה לכך היא כן ולא. הארנקים שלנו מוגבלים לחסימת כרטיסים בתדרים 10MHz עד 3000MHz. כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי בדרך כלל כוללים תדר של 13.56 מגה-הרץ, כך שלא ניתן לסרוק אותם באופן אלחוטי בתוך הארנק. עם זאת, כרטיסי עבודה פועלים בדרך כלל בתדר של 125 קילוהרץ – מספר הנמצא מחוץ לטווח התדרים החוסמים RFID של הארנק. לכן, ברוב הפעמים, כרטיס ה-Access או ה-Proximity שלכם אמור להיות מסוגל לפעול בצורה טובה תוך שימוש באחד מהארנקים שלנו. עם זאת, איננו יכולים לומר זאת על כל סיטואציה, לכן ודאו שאתם יודעים את התדירות שבה כרטיס ה-Access או ה-Proximity פועל לפני שאתם מתחייבים להשאיר אותו בארנק שלכם.

מה עם כרטיסי תחבורה ציבורית?

בנוסף, רבים שואלים האם כרטיס מטרו או אוטובוס יהיה מוגן על ידי הארנקים שלנו. סוגים אלה של כרטיסים פועלים באותה תדירות (13.56 מגה-הרץ) כמו כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי, כך שהם מוגנים על ידי חסימת RFID.

האם כל המוצרים שלכם מגיעים עם חסימת RFID?

שאלה אחרונה שאנו מקבלים בנושא היא אם כל המוצרים שלנו מגיעים עם חסימת RFID. בעוד שהרוב המכריע של הארנקים שלנו כן, יש לנו גם ארנקים קטנים יותר שאינם חוסמים RFID. בנוסף, נרתיקים לטלפון מכילים חריצי כרטיסים שאינם מוגני מפני RFID. כל אלה יהיו אפשרויות טובות לכרטיסי מטרו או אוטובוס, או כדי להחזיק כרטיס Access או Proximity אם אינכם בטוחים מה התדר שלו.

ההגנה הטובה ביותר

בעוד שהסיכון לאובדן המידע הכספי שלכם באמצעות סורק RFID עשוי להיות נמוך, אתם בוודאי לא תרצו שום דבר פחות מההגנה הטובה ביותר על המידע הרגיש שלכם. לכן אנו מציעים ארנקים מוגנים לחלוטין עם חסימת RFID. בדקו את מגוון הארנקים שלנו כאן!