1. אסוף נקודות לשהייה בחינם או במלון משודרג

לכל רשת מלונות גדולה יש תוכנית תגמולים, המאפשרת לך לצבור נקודות שניתן להמיר תמורת שהייה במלון בחינם או שדרוגים לחדר שלך. מה שאולי לא מבינים הוא שגם אתרי הזמנת מלונות פתחו תוכניות נאמנות משלהם. היתרון ברכישת נקודות באתר הזמנות הוא שתוכלו לצבור נקודות בעת שהייה בכל מלון, ולא רק ברשת אחת. אז אם תישארו בלילה אחד בהילטון ובמחרת במריוט, שני השהות יקנו לכם נקודות כל עוד תזמינו באותו אתר הזמנות.

 

  1. הירשם להנחות חברות

חברות רבות (שאינן מלון / אתר הזמנות) מספקות הנחות על מלונות ואכסניות ברחבי העולם. לעתים קרובות אתה פשוט מקליד את קוד החברות / ההנחה בתיבת קופונים בעת הזמנה באינטרנט. 

 

  1. חפש קודי קופון

מצאת את המחיר הטוב ביותר עבור מלונות? לאחר מכן, מצא קופון עבור אותה רשת מלונות או אתר ההזמנות בו מצאת אותו. הכנס תמיד את השנה ו / או החודש לסינון קופונים שפג תוקפם, למשל. "קופון לבוקינג". חלק מהאתרים האמינים יותר המציעים קופונים כוללים את cheaphotelstelaviv.

 

  1. השתמש בכלכלת השיתוף

כלכלת השיתוף נשענת על "שיתוף" בצורה כזו או אחרת, כגון השכרת בית של מישהו בזמן חופשה. זה לרוב זול יותר (ולפעמים אפילו יותר נחמד) ממלונות, ומכאן הפיצוץ הפופולרי שלו ברחבי העולם. 

 

מה עולה לשהות איפשהו באמצעות כלכלת השיתוף? בכל מקום, החל בחינם ועד כמה שתרצו להשכיר להשכרת דירות יוקרתית. גלישת ספה, ישיבה והחלפת בתים הן אפשרויות ללא עלות. מי שרוצה להתפנק על מקומות לינה מפוארים יותר, יכול להזמין מניות להשכרה על ידי הבעלים בשבריר מהעלות שקבעו אתרי הנופש עצמם. המחירים יכולים לנוע בין 28 $ ללילה לכמה אלפים בשבוע, תלוי באיזו לוקסוס אתה רוצה.

 

  1. הזמינו שהיות ארוכות יותר בתעריפים שבועיים וחודשיים

תעריפים לטווח ארוך יותר יכולים להפחית את התעריפים הליליים באופן משמעותי. באופן מפתיע, שהייה של 7 לילות יכולה להיות אפילו זולה יותר מלהישאר . למה? הזמנות מורחבות אידיאליות לבעלים מכיוון שמשמעותן פחות החלפות חדרים עבורם ובכך פחות עלויות. תעריפים שבועיים וחודשיים ב- AirBNB הם תחרותיים למדי לעומת מה המקומיים משלמים מבחינת שכר דירה, וכמעט תמיד הם זולים בהרבה ממלונות.