כולנו רוצים להיראות במיטבנו, אין על כך עוררין. בעולם מצולם כל כך, בעולם בו אנחנו חיים דרך העדשה של מצלמת הסמארטפון, בעולם בו אנחנו עסוקים בלראות ולהיראות בעבור האינסטגרם והסטורי, להיראות טוב זה הסטנדרט.

כולנו יודעים את התורה על רגל אחת: תזונה בריאה המבוססת על הרבה פירות, ירקות וסיבים. התעמלות באופן קבוע, תוך שמירה על הבריאות של הגוף שלנו והתאמה למגבלות הבריאותיות, אם יש. ניתוחים פלסטיים מפעם לפעם ובטעם טוב, אצל כירורג פלסטי מהמעלה הראשונה. טיפולים אסתטיים מתקדמים שיגרמו לנו להיראות הכי טוב בעולם, ויותר מזה, כאילו בכלל לא התאמצנו כדי להיראות הכי טוב בעולם. כל אלה מרכיבים יחדיו את מה שנקרא "אורח חיים בריא".

עידן ה-Well Being הגיע והוא מחכה רק לכם

בעבר הרחוק, העיסוק הרב בחיצוניות לא נחשב לדבר הכי חיובי שיש. אלו שהתעסקו במראה החיצוני במשך זמן רב מחייהם, נחשבו בעלי סדר עדיפויות לקוי, ובכלל, הפריבילגיה הזאת הייתה שמורה רק לאשים שאין להם פרנסה, ילדים, סידורי ועיסוקים שונים על הראש. היום, לעומת זאת, כבר ברור לחלוטין שההיפך הוא הנכון.

כשאנחנו מתבוננים בעצמנו במראה ואנחנו אוהבים את מה שאנחנו רואים, החיים נראים הרבה יותר טוב. אנחנו מרגישים בטוחים בעצמנו ויודעים שנכבוש כל אתגר: מציאת אהבה, קריירה ועוד. הבטחון העצמי הזה מקרין החוצה, ומסייע לנו להיראות יותר יפים, יותר חזקים ויותר כריזמטיים. מעגל קסמים שכזה שכולנו רוצים להגיע אליו.

היום אנשים לא מתביישים להגיד "אני רוצה להיראות מושלם ואני אעשה את מה שצריך כדי להגיע לזה". אלה בדיוק האנשים שיספרו לכם בגאווה שהוציאו את מוצרי החלב והגלוטן מהתפריט, מקפידים על אוכל אורגני בלבד או על דיאטת פלאו. אלה בדיוק האנשים ששמחים לציין "קמתי ב-5 בבוקר כדי לצאת לריצה, אני ממש גאה בעצמי", ואלה האנשים שיספרו על הליך קוסמטי קטן ומתקן שעברו מבלי להניד עפעף. אין במה להתבייש. יש רק במה להתגאות. זה השיא של עידן ה-Well Being.

לא מפסיקים להתחדש לעולם

מי שמתעניין באורח חיים בריא על שלל המשמעויות שלו, ודאי יסכים איתנו: מדובר בעולם תוכן מעניין להפליא שלעולם לא יפסיק לחדש לנו. מדי יום ביומו נכנסות לחיינו שיטות חדשות לשמור על הבריאות, תכניות אימונים חדשות שמסביב כולם מדברים עליהם, אסכולה חדשה בדיאטה, טיפול אסתטי חדש שיוריד לנו שנים מהחיים ועוד ועוד.

הכיף הוא פשוט לזרום על זה. להתעדכן, להיות עם האצבע על הדופק, לקרוא, לחקור, ומדי פעם כשתופעה חדשה שכזו מעוררת במיוחד את סקרנותנו, לצאת החוצה ולנסות אותה בעצמנו, כדי להבין ממקור ראשון על מה כולם מדברים. תהיו בטוחים שהמחקר הבלתי נגמר הזה הוא חלק מהכיף.